Śląska Organizacja Turystyczna promowała województwo śląskie podczas „Dnia Polskiego w Ogrodach Ambasady RP w Pradze 2026” 20 czerwca 2026 roku Śląska Organizacja Turystyczna uczestniczyła w „Dniu Polskim w Ogrodach Ambasady RP w Pradze” – jednym z największych...

