turystyka śląskie

Targi zagraniczne

Promocja Województwa Śląskiego na targach w Austrii i Holandii

Nowy rok Śląskie rozpoczęło aktywnym uczestnictwem w dwóch styczniowych wydarzeniach targowych: Ferien Messe w Wiedniu (16-19.01) Vakantiebeurs w Utrechcie (15-19.01) Oba wydarzenia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających. Podczas targów w Holandii Woj. Śląskie reprezentowane było przez Śląską Organizację Turystyczną, Stowarzyszenie Region Beskidy, miasto Czytaj dalej »

Promocja Woj. Śląskiego oraz Beskidów podczas targów w Lipsku

Targi turystyczne i karawaningowe w Lipsku, które trwały od 20-24 listopada br., to największe targi wczasowe w centralnych landach Saksonii, Saksonii-Anhalt, Turyngii, Brandenburgii. Wśród wystawców, w ramach stoiska zorganizowanego przez Polską Organizację Turystyczną (stoisko narodowe) oraz Śląską Organizację Turystyczną (stoisko regionalne) swoją ofertę prezentowały także Beskidy, Czytaj dalej »

Zapraszamy do udziału w targach VAKANTIEBEURS w Utrechcie w Holandii

Targi Vakantiebeurs w Utrechcie to najważniejsze targi turystyczne na terenie Holandii, które odwiedza corocznie ponad 100 tysięcy osób. Oferta targów skierowana jest do konsumentów poszukujących inspiracji oraz informacji dotyczących destynacji wakacyjnych oraz branży turystycznej. Od kilku lat wzrasta zainteresowanie Polską jako miejscem wyjazdów krótko i długookresowych. Największym Czytaj dalej »

Zapraszamy do udziału w stoisku regionalnym regionu FERIEN MESSE WIEDEŃ 2020

W dniach 16-19 stycznia odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych FERIEN MESSE w Wiedniu. To najważniejsze, turystyczne wydarzenie branżowe na rynku austriackim ściągające do Wiednia setki wystawców. Wzorem lat ubiegłych Polska Organizacja Turystyczna oraz Zagraniczny Ośrodek POT w Wiedniu organizować będą stoisko POLSKI. W jego ramach Śląska Organizacja Czytaj dalej »

Śląskie promowało się w Kijowie

 Ponad 150 wystawców z kilkunastu krajów oraz 10 tys. gości z 35 państw wzięło udział w 26 Międzynarodowych Targach Turystycznych UTM w Kijowie, które odbyły się w dniach 2-4 października. Wśród wystawców, w ramach stoiska zorganizowanego przez Polską Organizację Turystyczną oraz Śląską Organizację Turystyczną swoją ofertę prezentowały także Beskidy, reprezentowane przez Czytaj dalej »

Zaproszenie do udziału w targach w Kijowie i Lipsku

Serdecznie zapraszamy członków organizacji oraz pozostałe podmioty branży turystycznej do udziału w dwóch jesiennych wydarzeniach targowych w Kijowie - targach Ukraine International Travel Market 2019 oraz targach Touristik & Caravaning w Lipsku. Ukraine International Travel Market w Kijowie to jedna z największych imprez branży turystycznej na Ukrainie. W tym roku odbywa się terminie Czytaj dalej »

Śląskie promowało się w Holandii

Dobiegła końca doroczna promocja województwa śląskiego i Beskidów na rynku holenderskim. Podczas trwających od 9-13 stycznia Międzynarodowych Targów Turystycznych "Vakantiebeurs" w Utrechcie, zostało zorganizowane stoisko projektu "Wspólne Dziedzictwo". W ramach stoiska promowany był m.in. markowy produkt turystyczny - Beskidy. Na stoisku dostępne były wydawnictwa dotyczące atrakcyjności Czytaj dalej »

Śląskie turystycznie na targach w Wiedniu, w Austrii.

W dniach 10-13 stycznia odbyły się Targi Ferien Messe w Wiedniu. Targi to jedno z największych wydarzeń turystycznych w Austrii. Wzorem lat ubiegłych stoisko województwa śląskiego stanęło w ramach stoiska Polski zorganizowanego przez Polską Organizację Turystyczną. Odwiedzających stoisko stanowiły osoby w różnym wieku w tym młodzi ludzie, zainteresowani informacjami na temat atrakcji Czytaj dalej »

Promocja woj. śląskiego na rynku niemieckim – T&C Lipsk

Dobiegła końca promocja województwa śląskiego podczas Międzynarodowych Targów Turystycznych Touristik & Caravaning w Lipsku. Śląskie cieszy się dużym zainteresowaniem na rynku niemieckim w związku z tym obecność stanowiska promocyjnego regionu ma swoje uzasadnienie. Targi trwały od 21-25 listopada. Stoisko promocyjne regionu organizowane było w ramach stoiska Polskiej Organizacji Czytaj dalej »

Zapraszamy do udziału w targach w Wiedniu i Utrechcie 2019

W związku z organizacją stoiska regionalnego podczas targów turystycznych - Ferien Messe w Wiedniu (Austria) 10-13 stycznia 2019 - Vakantiebeurs w Utrechcie (Holandia) 9-13 stycznia 2019 (9 stycznia dzień branżowy) Śląska Organizacja Turystyczna zaprasza członków ŚOT oraz pozostałe podmioty do udziału w regionalnym stoisku. Stoisko woj. śląskiego jest częścią stoiska Polski organizowanego Czytaj dalej »