Śląska Organizacja Turystyczna żegna swojego Wiceprezesa

28 maj, 2025 | Aktualności

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że odszedł od nas wieloletni wiceprezes Śląskiej Organizacji Turystycznej, Prezes Polskiej Izby Turystyki oddział Śląski – założyciel Śląskiej Organizacji Turystycznej. Za nami 20 lat współpracy i wspólnych przedsięwzięć. Grzegorz pozostanie w naszej pamięci jako znakomity fachowiec w branży turystycznej i nasz serdeczny Przyjaciel.

Składamy najserdeczniejsze wyrazy współczucia i wsparcia w tych trudnych chwilach Rodzinie, Bliskim oraz Współpracownikom.

Ceremonia pożegnania odbędzie się:

  • 31 maja (sobota) o godzinie 13.00 – Msza św. w Kościele pw. Matki Boskiej Kochawińskiej w Gliwicach, ul. Kopernika 63 a,
  • odprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku na Cmentarz Centralny w Gliwicach, ul. Kozielska 120.

Pracownicy Śląskiej Organizacji Turystycznej.

Pozostałe w tej kategorii

Rekordowy kwiecień 2026 w Katowice Airport

Rekordowy kwiecień 2026 w Katowice Airport

Podczas czwartego miesiąca 2026 roku wzrost odnotowano w segmencie połączeń regularnych. Linie Wizz Air, Ryanair, PLL LOT, Air Dolomiti/Lufthansa oraz Corendon Airlines przewiozły łącznie 355 650 pasażerów – o 78 761 więcej (+28,44%) niż w kwietniu 2025 roku. Z oferty lotów wakacyjnych, obsługiwanych na zlecenie biur podróży, skorzystało 129 439 pasażerów, czyli o 18 150 mniej (-12,3%) niż rok wcześniej. W minionym miesiącu w Katowice Airport odnotowano 4 048 startów i lądowań statków powietrznych, czyli o 322 więcej (+8,64%) niż rok wcześniej.

czytaj dalej