22 czerwca 2026r., w Śląskim Centrum Wolności i Solidarności w Katowicach odbyło się Walne Zebranie Śląskiej Organizacji Turystycznej. W zebraniu uczestniczyli przedstawiciele członków ŚOT z całego województwa. Podczas zebrania podsumowano działania Śląskiej Organizacji Turystycznej w roku 2025, przedstawiono sprawozdanie z wykonania budżetu i sprawozdanie finansowe ŚOT za rok 2025, omówiono także kierunki dalszego rozwoju turystyki w regionie. Po Walnym Zebraniu członkowie ŚOT zwiedzili Śląskie Centrum Wolności i Solidarności poznając historię pacyfikacji górników z Kopalni Wujek oraz historię ruchu Solidarność.
PLANY WAKACYJNE POLAKÓW – SEZON LETNI 2026
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi...













