turystyka śląskie

10 lat działalności

Wyróżnienia z okazji 10-lecia Śląskiej Organizacji Turystycznej

W trakcie uroczystej gali 10-lecia, Śląska Organizacja Turystyczna wręczyła wyróżnienia zasłużonym członkom oraz współpracującym instytucjom. Statuetki i dyplomy podziękowania Ministerstwo Sportu i Turystyki – Tomasz Jędrzejczak, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki Polska Organizacja Turystyczna – Rafał Szmytke, Prezes Województwo Śląskie Czytaj dalej »

Wydawnictwo 10 lat Śląskiej Organizacji Turystycznej

Szanowni Państwo!W publikacji, którą oddajemy w Państwa ręce, prezentujemy działalność i osiągnięcia Śląskiej Organizacji Turystycznej w ciągu 10 lat jej istnienia. W tym czasie udało nam się zrealizować wiele inicjatyw, których celem była promocja województwa śląskiego, wpływająca na zwiększenie ruchu turystycznego. W przypadku naszego regionu istotne znaczenie miała również Czytaj dalej »

Zdjęcia z gali 10-lecia Śląskiej Organizacji Turystycznej

Uroczysta gala z okazji 10-lecia działalności Śląskiej Organizacji Turystycznej odbyła się w pięknych wnętrzach Pałacu w Koszęcinie. Jedną z atrakcji spotkania był występ Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk", gospodarza obiektu i jednego z członków ŚOT. Czytaj dalej »

Dyplomy i gratulacje dla Śląskiej Organizacji Turystycznej

Z okazji 10-lecia działalności Śląska Organizacja Turystyczna otrzymała wiele ciepłych słów, dyplomów i gratulacji. Za wszystkie serdecznie dziękujemy. (więcej…)

Gala z okazji 10-lecia ŚOT

W piątek, 8 maja, odbyła się gala z okazji 10-lecia działalności Śląskiej Organizacji Turystycznej.  Z tej okazji do Pałacu w Koszęcinie stawili się członkowie i Zarząd ŚOT oraz przedstawiciele branży turystycznej, z Tomaszem Jędrzejczakiem, Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki oraz Rafałem Szmytke, Prezesem Polskiej Organizacji Turystycznej na czele. Zgromadzeni Czytaj dalej »