22 czerwca 2026r., w Śląskim Centrum Wolności i Solidarności w Katowicach odbyło się Walne Zebranie Śląskiej Organizacji Turystycznej. W zebraniu uczestniczyli przedstawiciele członków ŚOT z całego województwa. Podczas zebrania podsumowano działania Śląskiej...

