W dniu 19 marca br. Zarząd Śląskiej Organizacji Turystycznej podjął uchwałę w sprawie dofinansowania działań Członków Śląskiej Organizacji Turystycznej w roku 2025 ukierunkowanych na tworzenie i promocję produktów turystycznych o znaczeniu regionalnym Priorytet 1. wsparcie działalności wydawniczej i promocyjnej.
Śląskie z kolejnym wzrostem turystyki w 2025 roku. Region odwiedziło ponad 13,1 mln osób
Śląskie z kolejnym wzrostem turystyki w 2025...











